parallax background

INDIVIDUĀLĀ TERAPIJA UN KONSULTĀCIJAS

Individuāla konsultācija – tā ir konfidenciāla tikšanās sarunu veidā, kuras laikā speciālists visu savu laiku, uzmanību un profesionalitāti velta viena klienta jautājumu/situāciju vai stāvokļu risināšanai.

Psihoterapeitiskai palīdzībai var būt vairākas efektīvas formas atkarībā no klienta pasūtījuma:

Kam paredzēta individuāla terapija vai konsultācija?

Vai Jums bieži izdodas griezties pēc kvalificētās palīdzības? Pat visciešākajās draudzīgajās un ģimenes attiecībās runāšana par personīgajām problēmām rada dziļu neērtību, apjukumu un dažreiz lielu kauna sajūtu un neizskaidrojamu vainu.

Jums nav neviena, ar kuru dalīties šaubās, bailēs un satraukumā?

Iespējai sarunāties ar draugiem, radiem, paziņām ir liela nozīme, tuvinieku atbalsts arī ir ļoti svarīgs. Bet dažreiz pienāk brīdis, kad mums ir jāatzīst, ka izeja no bezgalīgās trauksmes un stresa krīzes stāvokļa ir iespējama tikai ar profesionāla terapeita piedalīšanos un palīdzību. Konfidenciāla saruna ar speciālistu, kam ir specifiskās padziļinātās zināšanas par cilvēka Dvēseles dabu palīdzēs atrisināt daudzus svarīgus jautājumus. Terapeits ne tikai “runā”, tas ir radošs kopīgs darbs, kura mērķis ir palīdzēt pārvarēt īslaicīgas grūtības.

Kāds darba formāts ar terapeitu ir efektīvāks?

Katram cilvēkam ir savs individuāls dzīves stāsts, unikāla pieredze, autentiska pasaules uztvere, komunikācijas stils un aizsargmehānismi, tāpēc ieteicams veikt sākotnēju konsultēšanos, lai izvēlētos piemērotu un efektīvāko sadarbošanās veidu. Kontaktā ar terapeitu ir iespējams iepazīt vienam otru, diagnosticēt stāvokli, izpētīt situāciju un kopīgi meklēt klientam labāko risinājumu viņa dzīves grūtību pārvarēšanai.

Jūs varat griezties pie manis pēc konsultācijām plašā jautājumu spektrā, pieprasīt īslaicīgu terapiju vai uzdrošināties uz padziļinātu ilgtermiņa darbu. Ar kādiem sarežģījumiem klienti mēdz griezties visbiežāk:

  • ilgtermiņa individuāla terapija
  • Personiskās dzīves grūtības
  • Samudžināti emocionālie stāvokļi
  • Zaudējums
  • Iekšējie konflikti, dzīves jēga, neizpratne par savu esību, pašvērtējums, identitāte
  • Psihosomatika
  • Problēmas sieviešu/vīriešu attiecībās, krīzes pārī, seksuāla rakstura sarežģījumi
  • Emocionālā izdegšana
  • Atkarības/līdzatkarības

Terapeitiskās sesijas ilgums ir 55-60 minūtes. Lai uzturētu terapeitisko aliansi starp terapeitu un klientu tiek slēgts mutisks līgums: tas attiecas uz gaidāmo tikšanos biežumu, skaitu, apmaksas nosacījumiem un savstarpējām saistībām. Klientam ir tiesības atcelt vai pārplānot konsultācijas laiku ne vēlāk kā 24 stundas pirms plānotās tikšanās, pretējā gadījumā konsultācija tiek apmaksāta pilnā apmērā (izņēmums – pirmā tikšanas reize).

Psihoterapija ir viens no ekskluzīvajiem pakalpojumiem un mūsdienu pasaulē arvien vairāk cilvēku pievēršas domām, kā rūpēties par savu dvēseli, par ģimenes attiecību vērtību un personības pilnveidošanas nozīmi. Šādus jautājumus ir iespējams adresēt kompetentam speciālistam. Dažas stundas no Jūsu personīgā laika pieredzējuša terapeita kabinetā var kļūt par svarīgākiem pagrieziena punktiem Jūsu dzīvē. Es esmu gatava izmantot visu savu profesionālo pieredzi un zināšanas, lai palīdzētu Jums atrast, piedzīvot un pieņemt Sevi, veidot kvalitatīvas attiecības un baudīt dzīvi no mirkļa uz mirkli.

Zvanīt