PSIHOTERAPIJA GRUPĀ

Terapeitiskā grupa nodrošina sociālo telpu, kurā jūs varat uzzināt vairāk par sevi un nepieciešamības gadījumā izvēlēties mēģināt kaut ko darīt ar to. Grupu terapija ļauj izsekot cilvēkam raksturīgo destruktīvo uzvedību attiecībās un neefektīvos scenāriju lēmumus. Tādējādi tiek izceltas jaunas tēmas, t.sk. darbam individuālās terapijas laikā.

Jums ir iespēja paskatīties uz sevi no malas, pateicoties dalībnieku un vadītāja atgriezeniskām saiknēm. Tas, kas netika realizēts, netika pamanīts, kļūst acīmredzams un tā rezultātā jūs varat kaut ko darīt lietas labā. Grupas formāts, pateicoties cilvēku atšķirībām un katra unikalitātei, ļauj paplašināt pasaules uztveri, celt apzinātības līmeni par Jūsu attiecību dinamiku. Terapeitiskā grupa ir dziedināšanas telpa, kurā pulcējas cilvēki, kuriem ir līdzīgas dzīves grūtības. Šajā telpā notiek komunikācija, kas katram dalībniekam var palīdzēt izprast viņu problēmu cēloni un atrisināt to, apzinoties savu pieredzi un vajadzības un uzņemoties atbildību par savu dzīvi. Galvenā tēma vai pamatprocess ir savstarpēja mijiedarbība/attiecības.

Regulāra terapeitiskās grupas apmeklēšana nodrošina jaunu, veiksmīgu mijiedarbības formu rašanos, dod pilnvērtīgāku skatu uz dzīvi un palīdz kvalitatīvi veidot attiecības ar Jums svarīgiem cilvēkiem ārpus grupas ikdienas dzīvē.

Zvanīt